Zabieg chirurgiczny – powiększanie penisa

Wielu mężczyzn borykających się z problemem małego członka i niewiedzących, w jaki skuteczny sposób poradzić sobie z jego wielkością, czy to w geście rozpaczy czy też w wyniku jakiegoś nagłego impulsu decyduje się na operacyjne powiększenie penisa. Oczywiście sam zabieg, jako ten ratujący utracona męskość nie ma w sobie raczej nic złego, ale patrząc na niego z nieco innej perspektywy, jaką jest bez wątpienia chęć powiększenia członka wydaje się być raczej mało racjonalny żeby nie powiedzieć, że wręcz niedorzeczny. Wynika to naturalnie z tego prostego powodu, jakim jest możliwość zastosowania wielu innych bardzo skutecznych i przy tym dużo znacznie bezpieczniejszych metod umożliwiających nie inwazyjne powiększenie członka.

„Operacyjna prawda”

Podejmując decyzje o chirurgicznym powiększeniu członka warto zdawać sobie sprawę z kilku bardzo ważnych aspektów tego rozwiązania, które jest oferowane przez wiele dzisiejszych placówek chirurgii plastycznej. Zabieg jest stosunkowo dość drogi, przy czym nie gwarantuje on stu procentowej skuteczności i sprawności członka oraz pełnego bezpieczeństwa wykonania operacji. Nawet podczas wykonywania zabiegu przez doświadczonego specjalistę istnieje ryzyko dojścia do pewnych nieprzewidywalnych wcześniej powikłań pooperacyjnych.

Przebieg zabiegu powiększenia członka wygląda w następujący sposób:

W pierwszej kolejności dochodzi do chirurgicznego poluzowania więzadeł, co wpływa na wyciągnięcie schowanej części penisa. Metoda ta bywa stosowana do zwiększenia długości penisa. W wyniku wykonania tego zabiegu istnieje możliwość wyciągnięcia penisa do długości ok 3 cm. W niektórych sporadycznych przypadkach ok. 5 cm.

W celu zwiększenia obwodu rozmiaru penisa wykonuje się przeszczepienie tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranej części ciała pacjenta. Metoda jest nieco bezpieczniejsza a co za tym idzie częściej wybierana niż pierwsza wyżej opisana.

Najczęstsze zagrożenia

Bez względu na to, jakiego rodzaju metodę wybierzemy istnieje możliwość wystąpienia pewnych zagrożeń typowo operacyjnych. Do najczęstszych należy bez wątpienia deformacja operowanego członka. Innym równie częstym i bardzo niepożądanym zagrożeniem jest możliwość zakażenia. Nieumiejętny zabieg lub niepowodzenie jego wykonania może doprowadzić do trwałej impotencji co w rezultacie przyczyni się do znacznej lub nawet całkowitej utraty doznań seksualnych. Kolejnym zagrożeniem operacyjnym jest możliwość wystąpienia niezdolności osiągania erekcji i braku orgazmu.

Efektem ubocznym będzie również pooperacyjne kurczenie się blizny, co w rezultacie doprowadzi do słabszego efektu pozabiegowego.

Member XXL – alternatywą dla zabiegu operacyjnego

To jedynie kilka najczęściej występujących zagrożeń i powikłań zabiegu inwazyjnego mającego na celu powiększenie członka, przed poddaniem się zabiegowi na pewno należy porozmawiać ze swoim lekarzem i zastanowić się nad wyborem innej, nieinwazyjnej metody powiększenia penisa. Jedną z najbardziej dyskretnych i zarazem w pełni skutecznych oraz całkowicie bezpiecznych są na pewno tabletki powiększające penisa Member XXL. Środek ten w skuteczny sposób wpływa na powiększenie penisa już od pierwszych dni stosowania, widoczne efekty możemy odnotować, jako już bardziej dostrzegalne po około 3 tygodniach stosowania, gdzie po regularnym przyjmowaniu kapsułek męski członek wydłuża się o około 2cm. Po kolejnych trzech miesiącach jego wydłużenie może sięgać już nawet około 8 – 9 centymetrów.

Uzyskanie tak doskonałych efektów jest możliwe dzięki zastosowaniu w tych tabletkach starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników odżywczych, do których należy między innymi L-Arginina wzmagająca doskonale erekcję i wydłużająca czas stosunku. Kozieradka która wpływa na zwiększenie testosteronu w organizmie i lepszą erekcję, buzdyganek wzmacniający libido. Tabletki w swoim składzie zawierają także wyciąg z korzenia żeń-szenia i witaminy E oraz B6 co wpływa dodatkowo na lepszą wydolność i sprawniejszą kondycję całego organizmu.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...